wtorek, 9 lutego 2016

Paprocany - już prawie wiosna!

          Dziś na termometrach mieliśmy całkiem wiosenną wartość, 14 stopni. W takich warunkach jeździ mi się z przyjemnością! Tylko trochę wieje, więc bez ciepłego stroju się nie wybieram.

Buty do biegania siedzą w szafce, muszę w końcu je wyciągnąć ;)Jezioro Paprocany w Tychach:

8 komentarzy:

 1. Super post. :-) Wspaniałe zdjęcia, bardzo klimatyczne, pozdrawiam. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiosna już tuż tuż, więc niedługo można wyciągać buty itp z szafy i do dzieła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie ta zima miała swoje obłędne momenty..Nie pomyślałabym, że w lutym na luzaku przejadę ponad 300 km na raz. http://nakreconakreceniem.blogspot.com/2016/02/zimowy-czeski-film-312-km-na-raz.html
  Myślałam, że takie akcje tylko wiosną, latem, ale wyszła sama od siebie i było dobrze (choć jednak jak się zatrzyma to zimno). Ostatnio też na trasie Krk-Kato było super, postałam chwilę na zewnątrz i zmarzłam...Poszłam na kawę i zastanawiałam się, jak ja ruszę w nocy taka zamarznięta te 80 km...ale ruszyłam i jechało się super! 2 dnie temu, jak jeździłam około 1,2 w nocy i widziałam na tablicy 12 stopni to: wow! takiej dalszej zimy chcę! Ale jednak dziś trochę zimniej...Ech...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podziwiam, ja jeszcze nie zrobiłem takiego dystansu, tym bardziej w zimie. Ogólnie nie lubię jeździć jak jest chłodno, wolę już gorąc niż zimno. Ale ten luty, jak było ok 10 stopni na plusie to już całkiem przyjemna temperatura. Ale tak jak piszesz, że podczas ruchu jest ciepło, ale jak się zatrzymamy to od razu organizm się wychładza.

   Usuń
 4. Właśnie ja w pewnym momencie wracając z tych Czech jechałam do Tychów...Ale trasa ulegała modyfikacji na bieżąco (tu akurat, bo zakaz..)...Właściwie, jak ostatnio pojechałam do Katowic to chciałam wcześniej skoczyć do Tychów (bo wtedy nie dotarłam, ale wyjechałam późnym popołudniem (albo raczej wczesnym wieczorem), a miałam być na 20:30, więc znów nie dotarłam...Do trzech razy sztuka...Następnym razem już dotrę.

  OdpowiedzUsuń
 5. The best way to prepare effective essays is to assign the writing tasks to some efficient essay writing services. There are thousands of writing services available online. Most of them are inexpensive essays service and writing essays for cheap. We will get high quality content at affordable price. Not only essays, also they are providing case study, research paper, thesis writing service at cheap rate. It is one of the effective way to score good marks in every writing tasks.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super post. :-) Świetne zdjęcia. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń